Ütopya Programı ne zaman başlayacak?

Ana Sayfa » Forumdan Seçmeler » Ütopya Programı ne zaman başlayacak?
Paylaş
Tarih : 13 Temmuz 2014 - 2:14

ütopya-programi

Acun Ilıcalı yine iddialı bir programa start veriyor. Yeni sezonda Tv 8 ekranlarında yayınlanacak olan Ütopya programının tanıtımı yapılmaya başlandı bile.

Programda 15 yarışmacı 10 ay boyunca yarışacak ve kendi yaşam alanlarını oluşturacaklar. Yarışmacılara 2 inek 15 koyun ve kişisel aletler verilecek . Yarışmacıların dışarıyla tek bağları ise telefon olacak. Yarışmacıların yaşam alanı olan araziye kameramanlar da dahil olmak üzere kimse girmeyecek ve yarışma alanı sabit kameralarla 24 saat izlenecek.

Tv 8 ekranlarında yayınlanacak olan ütopya programının ayrıca internet üzerinden de 7/24 izlenilebileceği söyleniyor.

Ütopya programını yapması için Survivor un de format sahibi olan şirket özellikle bu projeyi Acun lıcalının yapması için görüşmeler yaptı. Acun ılıcalının daha önceki projelerinde elde ettiği başarılar kuşkusuz bu formatın ona emanet edilmesi için önemli etkendi.

Formatın Hollanda versiyonu yayınlanmaya başlandı ve yayınlandığı ilk gün Hollanda’da rekor kırdı. İlk gün Hollanda’da 1.6 milyon kişi Ütopya programını izledi.

Ütopya Türkiye nin seçmeleri başladı bile. Seçmeler için başvuru formuna Acunn.com dan ulaşabilirsiniz. Başvuranları zorlu ve uzun bir süreç bekliyor.Programın Tv 8 de yayınlanması beklenilen etkiyi yaratıp yaratmayacağı konusunda kuşkular uyandırsa da Acun Ilıcalı’nın üstesinden gelebileceği kesin. Survivor’ın da ilk bölümlerinde ilgi çekmediği biliniyor ancak son yıllarda bu program rekor üstüne rekor kırıyor.

Acun Ilıcalı da önümüzdeki yıl 3 adam programını Tv 8 yayınlayarak ve bir kaç sürpriz program ile de Tv 8 i canlandırmayı planlıyor.

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Atatürk’ün öğretmenler ile ilgili sözleri
Atatürk’ün öğretmenler ile ilgili sözleri

Dünyanın her tarafında öğretmenler insan topluluğunun en özverili ve saygıdeğer unsurlarıdır. 2. Yeni kuşak, en büyük cumhuriyetçilik

Yılkı atları modeli
Yılkı atları modeli

             Sonda söyleyeceğimi baştan yazayım ama siz yinede bu yazıyı sonuna kadar okuyun. “Bizim nesil her şeye itaat eden bir kişilikte

Neyse ki artık teknolojik öğretmenler var!
Neyse ki artık teknolojik öğretmenler var!

Eğitimde teknoloji kullanımı almış başını gitmişken BÖTE mezunu Eğitim Programları ve Öğretim Yüksek lisans öğrencisi, Bilgisayar Öğretmeni

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz

Yorum Yap

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz

Protected by WP Anti Spam