Öğrenen Lider Öğretmen Semineri

Ana Sayfa » Genel » Öğrenen Lider Öğretmen Semineri
Paylaş
Tarih : 19 Eylül 2013 - 2:10

orav

 

Öğretmen Akademisi Vakfı (ÖRAV)’nın düzenlemiş olduğu 2013 yılı Öğrenen Lider Öğretmen seminerleri için başvurular başladı. Başvurular kişisel olarak orav.org.tr sitesi üzerinden başvuru formu doldurularak yapılacaktır. Tüm öğretmenlerimizin ÖRAV‘ın bu seminerine katılmalarını tavsiye ediyoruz. Alışılmışın dışında ve gayet keyifli etkinliklerle vaktin nasıl geçtiğini anlayamayacağınız bu seminer siz değerli öğretmenlerimize mesleki anlamda bir çok yarar sağlayacaktır.Ayrıca  öğretmenlik mesleğine bakış açınızı da değiştirecektir.

Seminer Öğretmen Akademisi Vakfı  merkez ofisinde 28-29 Eylül 2013 tarihlerinde . Seminer devlet okullarında görevli okul öncesi, ilkokul ve ortaokul öğretmenlerine yönelik ve ücretsizdir. Seminer 09:30 – 17:30 saatleri arasında gerçekleşecektir. Seminer sonunda eğitimin tamamına (2 tam gün ) katılan katılımcılarımıza vakıf onaylı katılım belgesi verilecektir. Katılımcı sayısı her grup için maksimum 30’dur.

Seminerde, İletişim Becerileri, Sınıf Yönetimi ve Ölçme Değerlendirme konuları atölye çalışmaları şeklinde gerçekleştirilecektir. Eğitim içeriği ile ilgili ayrıntılı bilgiye orav.org.tr adresindeki manşetin altında yer alan “Siz de öğrenen lider öğretmen seminerlerimizi almak için bireysel başvuru yapın” butonuna tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Katılmak isteyen öğretmenlerimizin 25 Eylül 2013 Çarşamba günü saat 19:00’ a kadar yukarıdaki bahsettiğimiz bölümdeki formu doldurarak bireysel  başvuru yapmaları gerekmektedir.
Öğretmen Akademisi Vakfı
Büyükpostane Cd. Garanti Han No:19 Eminönü-İstanbul
Telefon: 0212 514 90 40

 

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

İyi bir idareci-müdür nasıl olmalı?
İyi bir idareci-müdür nasıl olmalı?

Araştırmacı yazar Selçuk Tütak, üç ay süren bir anket çalışması yaptı. Bu süre zarfında binlerce öğrenci, veli ve öğretmenin görüşünü

Benliğimizde oluşan hasarların ekspertiz raporu
Benliğimizde oluşan hasarların ekspertiz raporu

                                                    Konuya küçük bir uygulamayla giriş yapmak isterim.

Öğretmen Platformu Eğitsel Yazı Yarışması
Öğretmen Platformu Eğitsel Yazı Yarışması

Değerli üyelerimiz. Öğretmen Platformu.Com olarak fikirlerinize değer veriyor ve bizimle paylaşmanızı istiyoruz. Bu yıl ilkini düzenleyeceğimiz

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz

Yorum Yap

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
Protected by WP Anti Spam

Yapılan Yorumlar

uras engin
19 Eylül 2013 - 11:50

kesinlikle tavsiye ederim. Çok yararl bir seminer. çok faydasn görürsünüz