eTwinning Türkiye Ulusal Destek Servisi

Ana Sayfa » Genel » eTwinning Türkiye Ulusal Destek Servisi
Paylaş
Tarih : 29 Eylül 2013 - 23:05

etwnnng

eTwinning Türkiye Ulusal Destek Servisi tarafından Etwinning projelerine ortak  veya proje sahibi (Founder) olarak görev yapan öğretmenlere yönelik anket düzenlendi.  Anket, kullanıcıların email adresleriyle ilişkilendirilmiş olarak  gönderildiği için mail adresine anket linki gelmeyen kullanıcılar bu ankete katılamayacaklardır. eTwinning Ulusal Destek Servisinin anket için gönderdiği duyuru şu şekilde:

 

Değerli Öğretmenimiz,
Milli Eğitim Bakanlığı Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü eTwinning Türkiye Ulusal Destek Servisi tarafından, siz değerli öğretmenlerimize eTwinning Faaliyeti kapsamında sunulan hizmet ve desteğin niteliğini arttırmak ve bu güne kadar gerçekleştirmiş/gerçekleştirmekte olduğunuz eTwinning projelerini yürütürken karşılaştığınız iletişim problemlerini tespit etmek amacıyla bu araştırma planlanmıştır. Araştırma, 15 Ekim 2013 Salı günü saat 20:00’da son bulacaktır.

Araştırmanın sonuçlarına göre 2014 yılı Türkiye eTwinning Faaliyeti’nin öğretmenlere yönelik destek stratejisi şekilleneceğinden, bu ankette yer alan sorulara vereceğiniz samimi cevaplar büyük önem arz etmektedir. Anket, toplam 42 sorudan oluşmakta ve cevaplanması yaklaşık 10 dakika sürmektedir.

Cevaplarınızın ve kişisel bilgilerinizin gizli tutulacağını belirtir, katılımınız ve katkınızdan dolayı teşekkür ederiz. Ankete katılma linki aşağıdadır:

https://www…………………..com/s.aspx?sm=Ui6YxkODNeK4eMA6Z0l3_2fQ_3d_3d

Önemli: Bu link sadece bu ankete ve sizin eposta adresinize bağlanmıştır. Lütfen bu mesajı başkalarına iletmeyiniz.

T.C. Milli Eğitim Bakanlığı
Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü
eTwinning Türkiye Ulusal Destek Servisi

 

 

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Okullarda Kaynak Kitap Kullanımı

MEB Yardımcı kaynak kullanımı ile ilgili yasaklar değil, ilkeler belirlemeli   Lider Eğitimci Yazarlar Derneği İzmir İl Başkanı Alpay

Benliğimizde oluşan hasarların ekspertiz raporu
Benliğimizde oluşan hasarların ekspertiz raporu

                                                    Konuya küçük bir uygulamayla giriş yapmak isterim.

Irkçılık içselleştiriliyor mu?
Irkçılık içselleştiriliyor mu?

Yukarıdaki videoda izlediğiniz deney insanlarda ırkçılık duygusunun nasıl içselleştirildiğini göstermek üzere bir grup çocuk üzerinde yapılmıştır.Deneyde

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz

Yorum Yap

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz

Protected by WP Anti Spam