Ali Biçim Show Fox Tv (Ali biçim show 1.bölüm)

Ana Sayfa » Forumdan Seçmeler » Ali Biçim Show Fox Tv (Ali biçim show 1.bölüm)
Paylaş
Tarih : 13 Temmuz 2014 - 2:20

ali-bicim-show

Fox Tv de yeni bir talkshow yayınlanmaya başlamış. Tesadüfen bende yine kanalları zaplarken denk geldim. Gecenin o saatinde izleyecek eğlenceli şey bulamayınca izleyim dedim en kötü komik bir iki video izletirler diye. Talkshow u yapan arkadaşı bir dizi de görmüş ama ne adını bilirim ne de diğer yaptığı işleri.

Yayın esnasında arkadaş kendini bol bol tanıttı.

Meğer “Babam Sınıfta Kaldı” dizisinde oynuyormuş. Bir kaç defa izlemiştim o diziyi ne yalan söyleyim dizide bana çok antipatik geliyordu. Şimdi bu ön yargımı yıkabilir mi bilmiyorum.

Meğer bizim Ali Biçim çeşitli video sitelerinde geyik konusu olan Atafen videosundaki o meşhur çocukmuş. Hatırlamayanlar için videoyu ekliyorum:

Bu çocuk büymüşte meşhur olmuş bile.  Talkshow Conan O’brien Show ‘a dekor olarak çok benzemiş.Hatta programda bir kaç defa da Fox tv’nin Ali Biçim’i onu O’brien Show’u izlemeye göndermesi bir nevi o formatın taklidi olduğunu ele verdi.

Dekordaki mobilya düzeni ve renkler için bir görüntü:

 

Ali biçim hareketleriyle de showunu Conan O’brien Show’a benzetmeye çalışıyor bariz belli. Danslar, hareketler, ani çıkışlar, espri anlayaşı vs. vs. İlk program olması sebebiyle bu tür reaksiyonlar normal. Zaman geçtikçe program oturacak Ali Biçim de artık kendisi gibi davranmaya başlayacaktır.

Ülkemizde talkshow sektörü Beyazıt Öztürk ve Okan Bayülgen in tekelinde devam edip gidiyor. Artık insanlara bu konuda kaliteli alternetifler sunulmalı. Ali Biçim gibi arkadaşların bu tür işlerde başarılı olması temennimizdir.

Biraz daha öngünleşerek devam ederse başarılı olabilir. Ancak O’brien’ın yaptığı cıvıklığı Türk halkı fazla sevmez. Benden söylemesi. Ali biçim Show’a başarılar dilerim. Ancak ben uzun soluk bir proje olacağını düşünmüyorum.

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Giordano Bruno Hikayesi
Giordano Bruno Hikayesi

Giordano Bruno (1548- 1600 İtalya). İtalyan filozof, rahip, gök bilimci ve edebiyata en yakın duranıdır. Aristotelesçi kapalı evren görüşünden

Otizm ile ilgili filmler.
Otizm ile ilgili filmler.

Daha önce forum bölümümüzde Otizm ile ilgili yazılar paylamıştık. Otizm nedir? Çeşitleri Nelerdir?  Otizmin Erken tanı göstergeleri(Belirtileri) Otizmin

Öğretmenim hatırlatmak istedim!
Öğretmenim hatırlatmak istedim!

Okulların açılmasına az kalmışken biraz bilgilerimizi güncelleyelim. Neler yapmak faydalıydı, neler yanlıştı bir düşünelim baştan… Öncelikle

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz

Yorum Yap

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz

Protected by WP Anti Spam