Ali Biçim Show Fox Tv (Ali biçim show 1.bölüm)

Ana Sayfa » Forumdan Seçmeler » Ali Biçim Show Fox Tv (Ali biçim show 1.bölüm)
Paylaş
Tarih : 13 Temmuz 2014 - 2:20

ali-bicim-show

Fox Tv de yeni bir talkshow yayınlanmaya başlamış. Tesadüfen bende yine kanalları zaplarken denk geldim. Gecenin o saatinde izleyecek eğlenceli şey bulamayınca izleyim dedim en kötü komik bir iki video izletirler diye. Talkshow u yapan arkadaşı bir dizi de görmüş ama ne adını bilirim ne de diğer yaptığı işleri.

Yayın esnasında arkadaş kendini bol bol tanıttı.

Meğer “Babam Sınıfta Kaldı” dizisinde oynuyormuş. Bir kaç defa izlemiştim o diziyi ne yalan söyleyim dizide bana çok antipatik geliyordu. Şimdi bu ön yargımı yıkabilir mi bilmiyorum.

Meğer bizim Ali Biçim çeşitli video sitelerinde geyik konusu olan Atafen videosundaki o meşhur çocukmuş. Hatırlamayanlar için videoyu ekliyorum:

Bu çocuk büymüşte meşhur olmuş bile.  Talkshow Conan O’brien Show ‘a dekor olarak çok benzemiş.Hatta programda bir kaç defa da Fox tv’nin Ali Biçim’i onu O’brien Show’u izlemeye göndermesi bir nevi o formatın taklidi olduğunu ele verdi.

Dekordaki mobilya düzeni ve renkler için bir görüntü:

 

Ali biçim hareketleriyle de showunu Conan O’brien Show’a benzetmeye çalışıyor bariz belli. Danslar, hareketler, ani çıkışlar, espri anlayaşı vs. vs. İlk program olması sebebiyle bu tür reaksiyonlar normal. Zaman geçtikçe program oturacak Ali Biçim de artık kendisi gibi davranmaya başlayacaktır.

Ülkemizde talkshow sektörü Beyazıt Öztürk ve Okan Bayülgen in tekelinde devam edip gidiyor. Artık insanlara bu konuda kaliteli alternetifler sunulmalı. Ali Biçim gibi arkadaşların bu tür işlerde başarılı olması temennimizdir.

Biraz daha öngünleşerek devam ederse başarılı olabilir. Ancak O’brien’ın yaptığı cıvıklığı Türk halkı fazla sevmez. Benden söylemesi. Ali biçim Show’a başarılar dilerim. Ancak ben uzun soluk bir proje olacağını düşünmüyorum.

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Atatürk’ün öğretmenler ile ilgili sözleri
Atatürk’ün öğretmenler ile ilgili sözleri

Dünyanın her tarafında öğretmenler insan topluluğunun en özverili ve saygıdeğer unsurlarıdır. 2. Yeni kuşak, en büyük cumhuriyetçilik

Yılkı atları modeli
Yılkı atları modeli

             Sonda söyleyeceğimi baştan yazayım ama siz yinede bu yazıyı sonuna kadar okuyun. “Bizim nesil her şeye itaat eden bir kişilikte

Neyse ki artık teknolojik öğretmenler var!
Neyse ki artık teknolojik öğretmenler var!

Eğitimde teknoloji kullanımı almış başını gitmişken BÖTE mezunu Eğitim Programları ve Öğretim Yüksek lisans öğrencisi, Bilgisayar Öğretmeni

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz

Yorum Yap

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz

Protected by WP Anti Spam