2016 2017 Alan değişikliği yapılacak mı?

Ana Sayfa » Gündem Haberleri » 2016 2017 Alan değişikliği yapılacak mı?
Paylaş
Tarih : 17 Kasım 2016 - 23:57

Sitemize uzun zamandır alan değişikliği bekleyen öğretmenlerden mesajlar ve mektuplar gelmektedir. Öğretmenlerimizin bu taleplerini defaten sitemizde yayınladık. Tabi biz de yayınladığımız haber ile ilgili gelişmeleri de öğretmenlerimiz için takip ediyoruz.

Alan değişikliği yapılacak mı? Alan değişikliği ne zaman? diye merak eden arkadaşlarımız için Türk Eğitim Sen Genel Başkanı  İsmail KONCUK twitter üzerinden bir açıklama yaptı. Alan değişikliğini bekleyen öğretmen arkadaşlarımız için umut ışığı doğuran açıklama şu şekilde:

”Norm güncellemeleri bu ayın 25 inde tamamlanacak.Alan değişikliği bu tarihten sonraki günlerde hızlanabilir.Bu konuda bir gelişme bekliyorum”

ekran_alyntysy_70

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Önemli tarihler
Önemli tarihler

Yaz tatilini yarıladık. Yeni eğitim öğretim yılının başlamasına da 1 ay dan daha az bir süre kaldı.  Son günlerde öğrenci,veli ve öğretmenlerin 

Öğretmenlerin Toplu Sözleşme Talepleri
Öğretmenlerin Toplu Sözleşme Talepleri

LİDER EĞİTİMCİ YAZARLAR DERNEĞİ EĞİTİME VE EĞİTİM ÇALIŞANLARINA İLİŞKİN  SORUNLAR VE ÇÖZÜM ÖNERİLERİ RAPORU 2017 Lider Eğitimci

Müdür Yardımcılığı Mülakat Sonuçları 2017
Müdür Yardımcılığı Mülakat Sonuçları 2017

Mülakat sonuçları açıklanmaya başlandı. Aşağıda mülakat sonuçlarını açıklayan il milli eğitim müdürlüklerinin linkleri yer almaktadır.

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz

Yorum Yap

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
Protected by WP Anti Spam